Strona główna > Oferta > 

WYPOŻYCZENIA MULTIMEDIÓW
KOMPUTERY I AKCESORIA
TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA


   Firma INNET specjalizuje sie również w instalacji systemów monitoringowych i alarmowych Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się zadań o dowolnym stopniu trudności i zrealizować je w sposób profesjonalny i niezawodny.

   Firma INNET specjalizuje się w projektowaniu i instalacji systemów bezpieczeństwa sieciowego, systemów ochrony danych, sieci rozproszonych i kompleksowych rozwiązań informatycznych, realizacji sieci telefonicznych abonenckich, antywłamaniowych systemów alarmowych (wraz z systemami ochrony), systemów telewizji przemysłowej oraz systemów nagłośnienia, systemów rozliczania czasu pracy.

   Używamy tylko sprzętu wiodących producentów, bo tylko taki spełnia wymóg niezawodności - kluczowy dla naszej polityki handlowej. Jesteśmy autoryzowanym business partnerem firmy HP, wykorzystujemy również urządzenia firm FUJITSU - SIEMENS, IBM, SONY i PHILIPS.

   Naszym największym osiągnięciem na polu instalacji systemów monitoringowych jest montaż telewizji cyfrowej i systemów antynapadowych na zlecenie PKN ORLEN umieszczonych na stacjach benzynowych koncernu.